قالب وردپرس
سرخط خبرها
خانه / ویزا آمریکا / ثبت سفارش پیک آپ

ثبت سفارش پیک آپ

۱٫ اگر شما قبلاً به سفارت آمریکا در دوبی مراجعه کرده اید و برگه زرد دریافت کرده اید. پس از طی دوره زمانی مورد نیاز برای Clearance از طریق سفارت آمریکا از  آماده شدن ویزای خود آگاه شده اید، می توانید هم اکنون از خدمات پیک آپ ویزای آمریکای TehranPickup استفاده نمایید.

۲٫ ساعت تحویل مدارک به دفتر تهران پیکاپ، همه روزه به جز روز های  جمعه و ایام تعطیل از ساعت ۱۰ تا ۱۷ می باشد.

۳٫ حتما پیش از اینکه به دفتر نشریف بیاورید فرم تعهدنامه پیک آپ ویزا زیر را تکمیل و برای ما ارسال نمایید.

۴٫از آن جا که برنامه سفر ما یک شنبه هر هفته می باشد، آخرین زمان تحویل گرفتن پاسپورت و مدارک شما ساعت ۱۷ روز پنجشنبه می باشد. در صورت تحویل مدارک تا پیش از ساعت ۱۷ هر پنجشنبه، پاسپورت شما در اولین یک شنبه ی به امپست تحویل داده می شود. در صورت تحویل مدارک پس از این زمان، ارسال پاسپورت شما در برنامه ارسال یک شنبه هفته بعدی قرار خواهد گرفت.

تاریخ ارسال و تحویل پاسپورت شما به دفتر امپست، اولین یک شنبه پس از تحویل دادن پاسپورت و مدارک شما به دفتر ما می باشد. (امپست تنها پست همکار سفارت امریکا جهت تحویل گرفتن مدارک و پاسپورت ها جهت اخذ ویزا می باشد. سفارت به هیچ عنوان پاسپورت ها را از مجرای دیگری به جز امپست نمی پذیرد)

۵٫ همچنین یک شنبه هر هفته، تاریخ تحویل گرفتن پاسپورت های همراه با ویزای شما از امپست می باشد. تقاضای دریافت پاسپور  تمامی افرادی که پاسپورتشان هفته پیش تحویل امپست داده شده (و یا هفته های پیش تحویل داده شده اما به هر دلیل هنوز دریافت نشده است) به امسپت داده می شود. در صورتیکه به هر دلیلی پاسپورت شما آماده تحویل گرفتن نباشد، تلاش مجدد برای دریافت پاسپورت در هفته بعد صورت خواهد گرفت. تهران پیک آپ هیچ تعهدی در قبال آماده تحویل نبودن پاسپورت شما در امپست نداشته و تنها در صورت آماده تحویل بودن و موفقیت در دریافت پاسپورت شما، متعهد به ارائه پاسپورت طبق زمانبندی است.

۶٫دریافت پاسپورت توسط شما از تهران پیک آپ، هر هفته روزهای دوشنبه از ساعت ۱۲ تا ۱۷ و دقیقاً مطابق زمانی است که با شما برای دریافت هماهنگ شده است. ما پس از رسیدن پاسپورت شما به تهران، با شما جهت زمان دریافت پاسپورت هماهنگی می کنیم.

۷٫ فهرست مجموعه خدمات ارائه شده برای یک بار پیکاپ ویزای آمریکا از دوبی شامل موارد زیر می باشد:

الف. یک بار ارسال مدارک از تهران به دوبی

ب. یک بار تحویل مدارک به امپست

پ. اقدام برای دریافت پاسپورت های قبلاً تحویل داده شده، یک شنبه هر هفته تا زمان آماده تحویل شدن آن توسط امپست

ت. دریافت پاسپورت از امپست در صورت آماده تحویل شدن آن

پ. یک بار ارسال پاسپورت از دوبی به تهران و تحویل آن در تهران

۸٫ مبلغ دریافت شده برای ارائه خدمات یک بار پیک آپ ویزای آمریکا از دوبی برابر با ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال می باشد که مقطوع بوده و در هنگام امضای قرار داد به طور کامل دریافت می شود.

۹٫خدمات پیک آپ ویزای آمریکا از دوبی فقط مطابق قرار داد نهایی امضا شده توسط شما در دفتر تهران پیک آپ ارائه شده و هیچ گونه خدمات دیگری خارج از چارچوب آن ارائه نخواهد شد.

حال می توانید با پر کردن مشخصات خود در فرم زیر از ما درخواست

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *