مشاوره ویزا
خانه / ثبت سفارش پیک آپ ویزای آمریکا از دبی

ثبت سفارش پیک آپ ویزای آمریکا از دبی

لطفاً پیش از ثبت سفارش پیک آپ ویزا موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید:

1. اگر شما قبلاً به سفارت آمریکا در دوبی مراجعه کرده اید و برگه زرد دریافت کرده اید و حالا پس از طی دوره زمانی مورد نیاز برای Clearance توسط سفارت آمریکا از آماده شدن ویزای خود آگاه شده اید، می توانید هم اکنون از خدمات پیک آپ ویزای آمریکای از دوبی توسط TehranPickup استفاده نمایید.

لطفاً توجه نمایید که اعلام Case Number از سوی سفارت امریکا در دبی می تواند از ۳ ماه تا ۱۲ ماه طول بکشد و پس از مشاهده Case Number خود در وب سایت سفارت امریکا تنها ۹۰ روز برای سابمیت پاسپورت خود به امپست( EMPOST) مهلت دارید.

  2. فهرست مجموعه خدمات ارائه شده برای یک بار پیکاپ ویزای آمریکا از دوبی توسط تهران پیک آپ شامل موارد زیر می باشد:

الف. یک بار تحویل پاسپورت و سایر مدارک دریافت شده از متقاضی به امپست (EMPOST).

ب. یک بار دریافت پاسپورت از EMPOST  در صورت قابل دریافت بودن آن تا ساعت 12 ظهر روز مراجعه به امپست. در صورت آماده دریافت نبودن پاسپورت تا قبل از مراجعه به امپست، اقدام برای دریافت آن در یک روز های بعد.

پ. یک بار تحویل پاسپورت همراه با ویزا یا بدون ویزای دریافت شده از امپست به متقاضی در دفتر تهران پیک آپ.

 3.هزینه قابل پرداخت برای دریافت یک بار خدمات پیک آپ شامل موارد بند 2 (بند بالا) برابر با 200,000 تومان برای هر نفر می باشد. این مبلغ  پیش از امضای قرار داد به طور کامل دریافت می شود. شما می توانید این مبلغ را پیش از حضور در دفتر از طریق منوی شماره حسابها و یا در هنگام حضور به صورت نقدی یا با استفاده از دستگاه POS موجود در دفتر پرداخت نمایید.

4. ساعت تحویل مدارک به دفتر تهران پیکاپ، شنبه الی چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا15 بعد از ظهر می باشد.

5.از آن جا که برنامه روتین پیک آپ ما یک شنبه هر هفته می باشد، در صورت تحویل مدارک تا پیش از ساعت 15 هر چهارشنبه، پاسپورت شما  تا یکشنبه بعدی به امپست تحویل داده می شود. اما در صورت تحویل مدارک پس از آن، ارسال پاسپورت شما در برنامه ارسال یکشنبه دوهفته بعدی قرار خواهد گرفت. 

لازم به ذکر می باشد که امپست تنها پست همکار سفارت امریکا جهت تحویل گرفتن مدارک و پاسپورت ها جهت اخذ ویزا می باشد. سفارت به هیچ عنوان پاسپورت ها را از مجرای دیگری به جز امپست نمی پذیرد.

6. یکشنبه هر هفته ، تاریخ تحویل گرفتن پاسپورت همراه با ویزای شما در برنامه عادی ما  از امپست می باشد. طبق قرارداد ما موظف هستیم تا در  هر یکشنبه از EMPOST برای دریافت پاسپورت تمامی افرادی که پاسپورتشان در هفته یا هفته های پیش تحویل داده شده اما هنوز دریافت نشده است اقدام نماییم. د تهران پیک آپ هیچ تعهدی در قبال آماده تحویل نبودن پاسپورت شما در امپست نداشته و تنها در صورت آماده تحویل بودن و موفقیت در دریافت پاسپورت شما، متعهد به ارائه پاسپورت طبق زمانبندی است.

لطفاً توجه فرمایید که پس از تحویل پاسپورت به EMPOST حدوداْ ۱ هفته طول می کشد که پاسپورت دارای ویزای شما در EMPOST قابل دریافت باشد. همچنین در مواردی این موضوع می تواند به دلایل مختلف تا ۲۰ روز کاری به طول بیانجامد.

7.ما پس از رسیدن پاسپورت شما به تهران، مراتب را به شما اطلاع داده و جهت زمان دریافت پاسپورت با شما هماهنگی می کنیم.

8.مدارک مورد نیاز برای عقد قرار داد به شرح زیر می باشد که لازم است در هنگام حضور در دفتر شرکت برای عقد قرار داد تمامی این موارد آماده و قابل تحویل باشد:

الف. اصل پاسپورت امضا شده متقاضی

ب. اصل رسید کوریر Courier-in-authorization-Certificate (این رسید را می توانید از داخل اکانت وقت سفارت خود پرینت بگیرید)

پ.اصل برگه زرد یا صورتی که پس از انجام مصاحبه از افسر سفارت دریافت کرده اید.

ت. رسید کانفرمیشن فرم DS-160

ث.تکمیل و امضای یک نسخه از فرم وکالتنامه پیک آپ ویزا

ج.تکمیل و امضای دو نسخه از قرارداد پیک آپ ویزای آمریکا از دوبی

چ. کپی پاسپورت امضا شده

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*