قالب وردپرس
سرخط خبرها
خانه / ثبت سفارش پیک آپ ویزای آمریکا از دبی

ثبت سفارش پیک آپ ویزای آمریکا از دبی

لطفاً پیش از ثبت سفارش پیک آپ ویزا موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید:

۱٫ اگر شما قبلاً به سفارت آمریکا در دوبی مراجعه کرده اید و برگه زرد دریافت کرده اید و حالا پس از طی دوره زمانی مورد نیاز برای Clearance توسط سفارت آمریکا از آماده شدن ویزای خود آگاه شده اید، می توانید هم اکنون از خدمات پیک آپ ویزای آمریکای از دوبی توسط TehranPickup استفاده نمایید.

لطفاً توجه نمایید که اعلام Case Number از سوی سفارت امریکا در دبی می تواند از ۳ ماه تا ۱۲ ماه طول بکشد و پس از مشاهده Case Number خود در وب سایت سفارت امریکا تنها ۹۰ روز برای سابمیت پاسپورت خود به امپست( EMPOST) مهلت دارید.

  ۲٫ فهرست مجموعه خدمات ارائه شده برای یک بار پیکاپ ویزای آمریکا از دوبی توسط تهران پیک آپ شامل موارد زیر می باشد:

الف. یک بار تحویل پاسپورت و سایر مدارک دریافت شده از متقاضی به امپست (EMPOST).

ب. یک بار دریافت پاسپورت از EMPOST  در صورت قابل دریافت بودن آن تا ساعت ۱۲ ظهر روز مراجعه به امپست. در صورت آماده دریافت نبودن پاسپورت تا قبل از مراجعه به امپست، اقدام برای دریافت آن در یک روز های بعد.

پ. یک بار تحویل پاسپورت همراه با ویزا یا بدون ویزای دریافت شده از امپست به متقاضی در دفتر تهران پیک آپ.

 ۳٫هزینه قابل پرداخت برای دریافت یک بار خدمات پیک آپ شامل موارد بند ۲ (بند بالا) برابر با ۲۰۰,۰۰۰ تومان برای هر نفر می باشد. این مبلغ  پیش از امضای قرار داد به طور کامل دریافت می شود. شما می توانید این مبلغ را پیش از حضور در دفتر از طریق منوی شماره حسابها و یا در هنگام حضور به صورت نقدی یا با استفاده از دستگاه POS موجود در دفتر پرداخت نمایید.

۴٫ ساعت تحویل مدارک به دفتر تهران پیکاپ، شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا۱۵ بعد از ظهر می باشد.

۵٫از آن جا که برنامه روتین پیک آپ ما هرروز کاریهفته (شنبه تا چهارشنبه )می باشد، در صورت تحویل مدارک تا پیش از ساعت ۱۲هر روز، پاسپورت شمادر همان روز  ارسال و در دو روزکاری به امپست تحویل داده می شود. اما در صورت تحویل مدارک پس از آن، ارسال پاسپورت شما در برنامه ارسال روزکاری بعد قرار خواهد گرفت. 

لازم به ذکر می باشد که امپست تنها پست همکار سفارت امریکا جهت تحویل گرفتن مدارک و پاسپورت ها جهت اخذ ویزا می باشد. سفارت به هیچ عنوان پاسپورت ها را از مجرای دیگری به جز امپست نمی پذیرد.

۶٫ پاسپورت های اماده در Empost ماکزیمم با یک روز تاخیر از Empost دریافت میگردد . تهران پیک آپ هیچ تعهدی در قبال آماده تحویل نبودن پاسپورت شما در امپست نداشته و تنها در صورت آماده تحویل بودن و موفقیت در دریافت پاسپورت شما، متعهد به ارائه پاسپورت طبق زمانبندی است.

لطفاً توجه فرمایید که پس از تحویل پاسپورت به EMPOST حدوداْ ۱ هفته طول می کشد که پاسپورت دارای ویزای شما در EMPOST قابل دریافت باشد. همچنین در مواردی این موضوع می تواند به دلایل مختلف تا ۲۰ روز کاری به طول بیانجامد.

۷٫ما پس از رسیدن پاسپورت شما به تهران، مراتب را به شما اطلاع داده و جهت زمان دریافت پاسپورت با شما هماهنگی می کنیم.

۸٫مدارک مورد نیاز برای عقد قرار داد به شرح زیر می باشد که لازم است در هنگام حضور در دفتر شرکت برای عقد قرار داد تمامی این موارد آماده و قابل تحویل باشد:

الف. اصل پاسپورت امضا شده متقاضی

ب. اصل رسید کوریر Courier-in-authorization-Certificate (این رسید را می توانید از داخل اکانت وقت سفارت خود پرینت بگیرید)

پ.اصل برگه زرد یا صورتی که پس از انجام مصاحبه از افسر سفارت دریافت کرده اید.

ت. رسید کانفرمیشن فرم DS-160

ث.تکمیل و امضای یک نسخه از فرم وکالتنامه پیک آپ ویزا

ج.تکمیل و امضای دو نسخه از قرارداد پیک آپ ویزای آمریکا از دوبی

چ. کپی پاسپورت امضا شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *