پراخت هزینه گرین کارت امریکا

برای دریافت گرین کارت، نیاز است آن دسته از دوستان که اقدام به دریافت ویزای اقامتی کرده اند و موفق به دریافت این ویزا شده اند، وارد سایت خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده به نشانی www.uscis.gov شده و اقدام به پرداخت هزینه گرین کارت نمایند. این وبسایت مربوط به آژانس فدرال می باشد که بر مهاجرت قانونی به ایالت متحده نظارت می کند و جزئی از وزارت امنیت داخلی امریکا می باشد. وقتی وزارت امور خارجه DOS به شما یک ویزای مهاجرتی بدهد، باید هزینه مهاجرت USCIS را به صورت آنلاین پرداخت کنید. بهتر است این هزینه را بعد از دریافت ویزای خود و قبل از ورود به خاک امریکا پرداخت نمایید. در صورت داشتن کارت بین المللی، می توانید پرداخت را انجام دهید و یا از طریق ثبت سفارش، اقدام به درخواست پرداخت از طریق تیم ما نمایید.
هزینه ویزای مهاجرت آمریکا USCIS Immigrant Fee معادل 220 دلار می باشد و USCIS این مبلغ را جهت فرایند ویزای مهاجرت شما و صدور گرین کارت(Green Card) از شما دریافت می کند.
برای تکمیل فرم و پرداخت هزینه، نیاز است که کد doc و A-number را داشته باشید. A-number با حرف A آغاز می گردد و شامل 8 یا 9 کاراکتر است و Doc number با 4 عدد آغاز می شود و بعد از آن AB و مجددا چهار یا پنج عدد می آید.
برای مثال : 0000AB01234