پیکاپ ویزای انگلستان

خدمات کنسولی انگلیس در تهران، در حال حاضر در حال انجام می باشد و افرادی که وقت سفارت خود را در تهران گرفته اند، می توانند در زمان دریافت وقت سفارت، آدرس محل دریافت خود را اعلام نمایند تا سفارت، پاسپورت را بعد از انجام صدور ویزا که دو هفته به طول می انجامد، به آن آدرس ارسال نماید .
با توجه به شلوغی سفارت انگلیس در ایران، گروهی از متقاضیان، درخواست ویزای خود را از امارت و ترکیه انجام میدهند که این گروه از متقاضیان می توانند پیکاپ پاسپورت خود را از طریق پیکاپ ویزای انگلیس "تهران پیکاپ" انجام دهند.
آن دسته از متقاضیان که از طریق ترکیه اقدام می کنند، میتوانند مجوز خروج خود را از سفارت ایران در ترکیه گرفته ، پاسپورت خود را تحویل سفارت انگلیس داده ، برای دریافت ویزا به دفتر تهران پیکاپ مراجعه کرده و اقدام به دریافت ویزا نمایند .
متقاضیانی که از امارات اقدام می کنند، می توانند در زمان دریافت وقت سفارت، سیستم "پاس بک" را فعال کرده ، پاسپورت را در روز مصاحبه از سفارت انگلیس تحویل گرفته و با مدارک مورد نیاز، به دفتر تهران پیکاپ در تهران مراجعه نمایند تا برای دریافت ویزا اقدام گردد .

پاس بک:

سیستمی می باشد که با پرداخت هزینه به سفارت انگلیس، این امکان برای شما فراهم میشود که پاسپورت خود را در روز مصاحبه از سفارت دریافت و مجدد به سفارت برای صدور ویزا ارسال کنید. در این پروسه دیگر نیازبه اقامت دوهفته ای در کشور محل مصاحبه را نخواهید داشت. روند طبیعی دریافت ویزای انگلیس به این صورت هست که روز مصاحبه پاسپورت شما برای صدور ویزا دریافت شده و متقاضی در این بازه بدون پاسپورت امکان سفر کردن را نخواهد داشت .

دریافت ویزای انگلیس در ترکیه، در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته انجام میشود و پس از انجام کارهای اداری توسط کنسولگری انگلیس ، پاسپورت را در روزهای یکشنبه و چهارشنبه بازمیگردانیم تا به شما تحویل دهیم.

پیکاپ ویزای انگلیس درامارات، در تمام روزهای هفته ( شنبه تا پنج شنبه ) انجام شده وپاسپورت ها در بازه زمانی 7 روز کاری ارسال و دریافت میگردد.

برای پیکاپ ویزای انگلیس در ایروان، متقاضی باید در روز انگشت نگاری، آدرس مشخص شده در ایروان را ( که توسط کانتر وقت سفارت به ایشان اعلام میگردد ) ، به سفارت اعلام نماید. زمانیکه نتیجه ویزا آماده شود، توسط سفارت به دفتر این شرکت ارسال شده، با اولین پرواز روز جمعه به ایران بازگشته و روز شنبه آماده تحویل خواهد بود. در صورتیکه متقاضی در روز انگشت نگاری آدرسی ارائه نداده باشد، می بایست بعد از بازگشت به ایران، به همکاران ویزای انگلیس اطلاع دهد تا پیگیری های لازم انجام شود.
مدارک مورد نیاز
وکالت نامه انگلیس در امارات
ایمیل جواب سفارت
اصل رسید بارکددار سفارت انگلیس
اصل پاسپورت متقاضی
تعرفه ها
پیکاپ انگلیس در امارات :100 دلار
پیکاپ انگلیس در آنکارا :100 دلار