دریافت ویزای الکترونیکی آذربایجان

آذربایجان کشوری با مردمانی مهمان نواز و طبیعتی سبز و آب و هوای معتدل، در فصول گرم سال مقصدی مناسب و جذاب برای ایرانیان است. در سالهای اخیر این کشور با سیاست توسعه گردشگری و جذب توریست، توانسته بخش زیادی از مسافرین و گردشگران را به خود جذب کند. این موضوع به علت فاصله کم پایتخت این شهر از مرزهای ایران و همچنین امکان مسافرت زمینی و هوایی باعث شده است که سالانه مسافرت های زیادی به این کشور بشود. در کنار این موضوعات، نزدیکی زبانی و فرهنگی نیز باعث رونق بیشتر مسافرت های توریستی شده است.

از مهمترین مراکز تفریحی شهر باکو می توان به مرکز حیدر علی‌ اف، میدان فواره ها، خیابان نظامی و تارگو، موزه ملی تاریخ جمهوری آذربایجان ( موزه تاریخی تقی اف)، خیابان تبریز گنجه، آتشگاه باکو، برج های شعله آتش، کوه آتش و بلوار ساحلی اشاره کرد. هر کدام از مکان هایی که اشاره شد، برای گشت های روزانه شهری و گشت و گذار در شهر باکو پیشنهاد می شود. تهران پیکاپ با ارائه خدمات دریافت ویزای الکترونیکی آذربایجان، خرید بلیط پرواز مستقیم از خطوط پروازی Buta Airways و Azal می تواند هزینه های سفر را برای مسافران کاهش دهد.

جمهوری آذربایجان نیز مشابه بسیاری دیگر از کشورها، خدمات ویزای خود را به صورت اینترنتی انجام می دهد. وبسایت درخواست ویزای الکترونیکی جمهوری آذربایجان که با نام ASAN VISA شناخته می شود، با کاربری بسیار راحت به کاربر متقاضی این امکان را می دهد که با تکمیل فرمهای آنلاین و پرداخت هزینه آن، درخواست صدور ویزای خود را ثبت کند.
ویزای توریستی الکترونیکی آذربایجان | تهران پیکاپ

نحوه دریافت ویزای الکترونیک آذربایجان

ویزاهای صادر شده توسط آذربایجان انواع مختلفی دارد. در حال حاضر تهران پیکاپ تنها برای ویزاهای توریستی آذربایجان اقدام می کند که در دو حالت قابل اقدام است: