دریافت ویزای الکترونیکی عمان

کشور عمان یکی از کشورهای عربی منطقه است که از لحاظ فرهنگی قرابت فرهنگی زیادی با ایران دارد. روحیات و رفتار مردمان آن برای ما ایرانیان بسیار قابل درک است. از همین رو یکی از کشورهای پر رفت آمد و مقصدی جذاب از لحاظ تجاری، تفریحی برای ایرانیان محسوب می شود. پایتخت عمان مسقط است شهری زنده و زیبا شهری با جادبه های تاریخی فروان و اماکن دیدنی و مردمانی خون گرم و دوستدار شیرینی. برای مسافرت توریستی به کشور عمان بایستی ویزای توریستی تهیه کرد همچنین با توجه به امکان کار در عمان، می توان برای ویزای کاری عمان نیز اقدام کرد. در سالهای گذشته ویزای توریستی و کاری عمان به صورت حضوری در سفارت عمان و یا به صورت فرودگاهی انجام می گرفت ولی هم اکنون به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می گیرد.

بهتر است قبل از برنامه ریزی برای سفر به مسقط برای دریافت ویزای عمان اقدام نمایید. پروسه دریافت ویزای عمان بسیار سریع و آسان است. در صورت تمایل شما می توانید درخواست ویزای خود را برای ما ارسال نمایید و یا خودتان برای دریافت ویزا اقدام نمایید. ویزای توریستی عمان اصولا در بازه زمانی 24 تا 48 ساعت صادر می گردد. هم اکنون ویزای توریستی عمان در سه حالت زیر صادر می شود:
  • ویزای توریستی عمان یک بار ورود 10 روزه
  • ویزای توریستی عمان یکبار ورود یک ماهه
  • ویزای توریستی عمان چند بار ورود یک ساله
دریافت ویزای الکترونیکی عمان | تهران پیکاپ

دریافت ویزای الکترونیکی عمان

در ابتدا وارد سایت به آدرس evisa.rop.gov.om شوید. اکانت خود را در این سایت ایجاد نمایید. برای ایجاد اکانت از این قسمت اقدام نمایید. در بازه 24 ساعت پس از تکمیل فرم ایمیل فعال سازی اکانت برای شما ارسال خواهد شد. برای اطلاع کامل تر از فرآیند درخواست ویزای الکترونیک عمان، می توانید راهنمای تصویری زیر را مشاهده نمایید.
 
 

پس از دریافت ایمیل فعالسازی شما می توانید بر روی اکانت خود اقدام به ارسال درخواست ویزای برای خود و سایر همراهان تان بنمایید. شما می توانید از طریق ویدیو زیر روند دریافت ویزای عمان را به صورت کامل مشاهده نمایید.

 
 

در صورتی که خودتان برای دریافت ویزا اقدام نمایید می توانید از خدمات پرداخت آنلاین تهران پیکاپ برای پرداخت هزینه دلاری ویزای عمان استفاده نمایید.