قالب وردپرس
سرخط خبرها
خانه / دریافت I-20 و مدارک از آمریکا

دریافت I-20 و مدارک از آمریکا

شما می توانید از طریق خدمات تهران پیکاپ اقدام به ارسال مدارک از جمله فرم آی ۲۰ ، DS و … از آمریکا به ایران نمایید.

به طور معمول زمان دریافت مدرک در دفتر تهران ۱ تا ۳ روز بعد از دریافت آن در دفتر ما در دبی و یا ۸-۱۲ روز کاری بعد از دریافت آن در دفتر آمریکای ما می باشد.

مراحل کاری:

  1. درابتدا کشور مقصد ارسال مدرک خود را انتخاب نمایید. (امریکا، امارات)
  2. پس از انجام خرید اینترنتی آدرس به ایمیل شما ارسال خواهد شد. (توجه نمایید فقط یک خدمت را به تعداد ۱ انتخاب نمایید) همچنین شما می توانید این آدرس را با مراجعه به اکانت خود دوباره دریافت نمایید.
  3. آدرس دریافت شده را برای دانشگاه خود ارسال نمایید و از دانشگاه بخواهید مدرک شما را حتما با پست دارای کد رهگیری ارسال نمایند. (تهران پیکاپ در قبال سرعت و صحت مدارک ارسال شده بدون پست دارای کد رهگیری مسئولیتی ندارد)
  4. پس از دریافت کد رهگیری از طریق اکانت کاربری خود آن را برای ما ارسال نمایید، در اکانت خود لاگین کرده و کد رهگیری پستی را وارد نمایید.
  5. پس از دریافت مدرک شما توسط همکاران ما در دبی یا آمریکا، پس از یک روز کاری شما را مطلع خواهیم نمود. در صورتیکه از سرویس ارسال از امریکا استفاده نمایید اسکن فرم مورد نظر نیز برای شما ارسال خواهد شد. قابل ذکر است زمان مورد تعهد برای ارسال مدرک به شما از فردای روز دریافت محاسبه خواهد شد.
  6. پس از رسیدن مدرک شما به تهران علاوه بر مطلع کردن از طریق ایمیل با شما تماس تلفنی گرفته و زمان دریافت مدرک با شما نهایی خواهد شد. شما می توانید از طریق ارسال ایمیل شخص دیگری را نیز مسئول دریافت مدرک خود نمایید. در این صورت می بایست این شخص با اصل مدرک شناسایی خود در زمان تعیین شده به دفتر تهران پیکاپ مراجعه نماید.

تبصره:

– امکان ارسال فایل اسکن شده مدرک برای ارسال های به دوبی میسر نمی باشد.

– توجه نمایید پس از آگاه کردن ما از کد رهگیری، دیگر نیازی به تماس با ما برای آگاهی از وضعیت مدرک خود و یا مطلع کردن ما از رسیدن مدرک به همکار ما نمی باشد. تمامی مراحل دریافت و ارسال مدرک شما توسط کارشناسان ما به دقت انجام خواهد گرفت و به هنگام رسیدن به تهران شما را مطلع خواهیم نمود.  مدرک شما در سریعترین حالت ممکن به ایران خواهد رسید و تماس شما در سریعتر شدن این فرآیند تاثیری نخواهد داشت.

– تنها زمان مورد تعهد ما برای تحویل I-20 در تهران به شما، همان زمانبندی مورد اشاره در جدول فوق می باشد. ما به زمانبندی خود وفادار بوده و کاملا پاسخگو خواهیم بود. توضیح نحوه و یا زمانبندی ارسال مدارک از امریکا به ایران جزو مسئولیت های ما نبوده و تعهد ما صرفا به صحت مدرک شما و نیز رعایت زمانبندی ارائه شده ما به شما می باشد. توجه نمایید در مورد زمانبندی به غیر از جدول بالا هرگونه صحبت و یا قولی از سوی هر شخصی ، مورد اعتبار و استناد نمی باشد. بنابراین خواهشمندیم به گونه ای برنامه ریزی نمایید تا در زمانبندی یکی از روش های ارسال ما، نیاز شما برآورده شود.

– روزهای کاری مورد اشاره، براساس روزهای کاری در کشور امریکا محاسبه میشود که ممکن است از هفته به هفته دیگر متفاوت باشد. اما به صورت عمومی و برای محاسبات زمانی حدودی شما برای ارسال از امریکا حداکثر ۱۶ روز، و برای ارسال از دوبی حداکثر ۵ روز را در نظر بگیرید. معمولا دریافت I20 در زمان بسیار کوتاه تری از حداکثر زمان تعهد صورت می پذیرد.

– به دلیل حجم بالای مدارک دریافتی در آدرس آمریکا و دبی و عدم ذکر نام گیرنده ما در خیلی از بسته های ارسال شده و همچنین حساسیت های بین المللی در مورد ارسال به ایران، پاکت های مدارک دریافت شده باز خواهند شد و تحویل محتویات کامل پاکت ها در تعهد ماست.

– تهران پیکاپ شاخه خدمات دانشجویی شرکت نسک آور می باشد. لطفا در صورت بروز هر گونه سئوالی تنها با شماره تماس های تهران پیکاپ تماس بگیرید زیر کارشناسان نسک آور در جریان خدمات اجرایی ارسال مدارک نمی باشند.

 

سؤالات متداول :

– آیا امکان دریافت I-20 در زمانبندی سریع تری میسر می باشد؟ خیر، سریعترین حالت ممکن برای تحویل مدرک، حالت های موجود می باشد. بنابراین خواهشمندیم از تقاضای ارسال سریعتر خودداری نمایید.

– آیا امکان تحویل مدرک در هر مقصد دیگری بجز دفتر تهران پیک آپ وجود دارد؟ علیرغم همکاری ۸ ساله مداوم با پست جمهوری اسلامی و سایر شرکت های پستی داخلی و خارجی ، به علت اهمیت و حساسیت مدرک I20، ترجیح ما تحویل این مدرک به خود شخص و یا شخصی که وکالت از شخص صاحب مدرک را داشته و نیز با هماهنگی قبلی و با ارائه کارت شناسایی در محل شرکت می باشد. در صورت تمایل به ارسال با پست باید ایمیل بزنید و مسئولیت آن را خودتان بر عهده بگیرید.

– آیا امکان ارسال مدارک دیگری به جز I-20 از امریکا به ایران می باشد؟ بلی، در صورتیکه مدرک مورد نظر با قوانین دو کشور ایالات متحده امریکا و نیز جمهوری اسلامی ایران مطابقت داشته و نیز از ۰٫۵ کیلوگرم تجاوز نکند با هماهنگی قبلی و با همان هزینه های اعلامی، امکان ارسال به تهران وجود دارد.

– آیا محدودیتی در پست های مختلف برای ارسال به آدرس های تهران پیکاپ وجود دارد؟  خیر، ارسال با همه کوریر های پستی از جمله فدکس، دی اچ ال، یو پی اس و … امکان پذیر است.

– در صورت وجود تاخیر در دریافت I20 در تهران آیا جریمه دیرکرد پرداخت خواهد شد؟ بلی، در صورتی که باعث ایجاد تاخیر از سوی ما و یا یکی از همکاران ما باشد، به ازای هر روز تأخیر در تحویل مدارک شما مبلغ ۲۵۰۰۰ تومان جریمه دیرکرد به شما پرداخت خواهد شد.

– تهران پیکاپ مسئولتی در قبال موارد خارج از کنترل ما، از جمله پست های بین المللی و گمرک کشورهای واسطه ای در ارسال آی بیست به ایران را ندارد،اگر چه در صورت ایجاد مشکل تمام تلاش خود را برای پیگیری و حل آن می نماید.

راه های ارتباطی برای انجام هماهنگی های لازم :

(خواهشمند است پیش از تماس، این صفحه را کاملا مطالعه نمایید زیرا باور ما اینست که اکثر سئوالات دانشجویان محترم در این صفحه پاسخگویی شده است.)

– لطفا با نماینده ما در امریکا و یا دوبی تماس نگیرید، در اینصورت به هیچ عنوان مدرک شما ارسال نخواهد شد.

پست الکترونیک : SendMyI20@gmail.com (ما متعهد به پاسخگویی تمایی ایمیل ها تا حداکثر یک روز کاری می باشیم)

شماره تماس : ۸۸۳۹۱۸۳۸ (از ساعت ۹ الی ۱۵)

آدرس دفتر برای دریافت I20  :

تهران،فاطمی غربی، بین جمالزاده و سیندخت، کوی پروین، پلاک ۵، طبقه اول