ارسال مدارک به امریکا و کانادا

در فرآیند دریافت پذیرش از دانشگاههای خارج از کشور، دانشجویان نیاز دارند که با دانشگاه های مقصد مکاتبات اداری داشته باشند که در برخی موارد علاوه بر ارسال الکترونیکی مدارک، لازم است اصل مدارک و ریزنمرات نیز برای دانشگاه ارسال گردد. علاوه بر این برخی دانشگاه ها فرایند ارسال و دریافت یا معادل سازی مدارک دانشگاهی را به موسساتی تخصصی نظیر WES می سپارند. از این رو، ارسال  مدارک همیشه با حساسیت های مثل؛ ارسال در سریعترین زمان، اطمینان و اعتماد به توانایی شرکت ارسال کننده، تجربه کافی شرکت، تحویل به موقع مدارک به دانشگاه یا موسسه و ... همراه است.


تهران پیکاپ با تجربه چندین ساله در حوزه ارسال و دریافت داکیومنت های بین المللی که عمدتا ارسال به دانشگاه های امریکا و کانادا بوده است، تمام امکانات خود را برای ارائه خدمات با کیفیت به کار می بندد تا بسته های پستی و مدارک تحصیلی را در سریعترین زمان ارسال نماید. هدف اصلی تهران پیکاپ در این حوزه، جذب رضایت حداکثری مشتریان و ایجاد وفاداری در آنان است.


مدارک و اسنادی که متقاضیان به تهران پیکاپ ارائه می کنند، با استفاده از بهترین شرکت های پستی بین المللی در دسترس، ارسال می شود. شرکای تجاری تهران پیکاپ با حساسیت انتخاب می شوند تا ارسال مدارک با کیفیت بالاتری انجام گیرد. به همین دلیل، ارائه خدمات در قالب سرویس ارسال سریع (EXPERES) در بازه زمانی اعلام شده انجام می گیرد. علاوه بر این، مدارک و بسته های ارسالی در تهران پیکاپ، قابلیت رهگیری از مبدأ تا مقصد را از طریق " پیگیری سفارش" دارا می باشند.
ارسال مدارک تحصیلی و کاری | تهران پیکاپ

راهنمای استفاده از سرویس ارسال مدارک

   • بسته های ارسالی از طریق تهران پیکاپ با ابعاد و اندازه های استاندارد پستی بوده و حداقل وزن قابل محاسبه 500 گرم می باشد و بسته های با وزن بیشتر با گام های 500 گرم ضریب افزایش قیمت خواهند داشت که برای محاسبه هزینه تمام شده می توانید مقصد و وزن محصول خود را در ماشین حساب سایت وارد نمایید تا هزینه نهایی ارسال به شما اعلام گردد.
   • مدت زمان تحویل مدارک شما از زمان تحویل به دفتر تهران پیکاپ تا دانشگاه (مقصد) در کشور آمریکا و کانادا و اروپا ۵ الی ۷ روز کاری است و زمان تحویل مدارک شما به شهر دبی ۱-۳ روز کاری می باشد.
   • تهران پیکاپ آمادگی پذیرش مدارک را از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر روزهای شنبه تا چهارشنبه را دارد ولی زمان مناسب برای تحویل مدارک به دفتر تهران پیکاپ، قبل از ساعت ۱۲ ظهر روز های مذکور می باشد.
   • در زمان تحویل مدارک و بسته پستی آدرس گیرنده و فرستنده را کامل و به فرمت انگلیسی وارد نمایید.
   • بسته های پستی از طریق کشور واسط و با هماهنگی کوریرهای بین المللی(شرکت های پست بین المللی) صورت می گیرد. برای رهگیری بسته پستی خود می توانید شماره سفارش خود را در باکس رهگیری سفارش سایت وارد نمایید و آخرین آپدیت های مربوط به بسته خود را در سایت تهران پیکاپ دریافت نمایید. کارشناسان ما همه روزه از ساعت 9 تا 18 آماده پاسخگویی تلفنی و پشتیبانی آنلاین به مشتریان است. توضیحات تکمیلی در بخش تماس با ما ارائه شده است.