ارسال مدارک به امریکا و کانادا

در راستای درخواست های مکرر دانشجویان مبنی بر ارسال مدارک تحصیلی به دانشگاه هایی که قصد گرفتن پذیرش در آنها را دارند، خدمت جدید تهران پیکاپ راه اندازی گردیده است. بدین منظور تهران پیکاپ با همکاری با شرکت پستی UPS اقدام به ارسال مدارک (document) به آمریکا و کانادا را انجام می دهد.

هدف ما از ارایه سرویس ارسال مدارک به امریکا و کانادا ساده سازی و ارایه سرویسی مطمئن برای شما دانشجویان عزیز بوده است. هزینه ی ارسال مناسب برای دانشجویان و سرعت و دقت در تحویل مدارک تحصیلی دانشجویان به مقصد از اولویت اصلی تهران پیکاپ در این فرآیند بوده است. بدین منظور شما می توانید پس از تکمیل مدارک خود برای ارسال به دانشگاه مقصد در آمریکا وکانادا، مدارک خود را به دفتر تهران پیکاپ بیاورید تا  ارسال آن به آمریکا و کانادا هماهنگ شود.

هزینه ارسال هر بسته تا سقف نیم کیلوگرم به آمریکا و کانادا  یک میلیون و صد هزار تومان می باشد که می توانید حضورا در دفتر تهران پیکاپ با کارت های شتاب پرداخت نمایید و یا در صورت ارسال مدارک به صورت غیر حضوری از طریق لینک ذیل  به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید و هزینه ارسال بسته به امریکا و کانادا را  پرداخت نمایید. لازم به ذکر است محتویات بسته های ارسالی به امریکا و کانادا فقط داکیومنت (کاغذ) می تواند باشد و ارسال مدارک رسمی از جمله پاسپورت، چک  بانکی و ... امکان پذیر نمی باشد.

ضمنا از همین جا می توانید ارسال مدارک خود به دانشگاه های اروپا و همچنین ارسال مدارک خود به امارات (دبی) را نیز ثبت سفارش نمایید.

مدت زمان تحویل مدارک شما به دانشگاه (مقصد) در کشور آمریکا و کانادا و اروپا 5 الی 7 روز کاری می باشد و مدت زمان تحویل مدارک شما به شهر دبی 1-3 روز کاری می باشد. زمان های مناسب برای تحویل مدارک به دفتر تهران پیکاپ در روز های شنبه تا چهار شنبه قبل از ساعت 12 ظهر می باشد.

-در زمان تحویل مدارک و بسته پستی آدرس گیرنده و فرستنده را کامل و به فرمت  انگلیسی وارد نمایید.

- ارسال مدارک تحصیلی و بسته ها به امریکا و کانادا به شیوه ای کاملا مدرن  بوده و با قابلیت پیگیری شما را  از صحت عملکرد و دریافت سالم بسته در مقصد آگاه میسازد . در صورتی که تمایل به رهگیری مدارک ارسالی خود به خارج از کشور را دارید می توایند از اینجا پیگیری نمایید.

برای تحویل مدارک خود جهت ارسال به آمریکا و کانادا می توانید از شنبه تا چهار شنبه همه روزه از ساعت 9 صبح الی 17 بعد از ظهر به دفتر تهران پیکاپ مراجعه نمایید: