پیکاپ ویزای امریکا

با توجه به تعطیلی خدمات کنسولی امریکا در ایران، دانشجویان و سایر متقاضیان ویزای امریکا جهت انجام مصاحبه و طی کردن مراحل اداری، می توانند به تعدادی از کشورهای همسایه سفر کنند. در اکثر مواقع برای ایرانیان، دریافت ویزا به سرعت پس از انجام مصاحبه انجام نپذیرفته و متقاضیان دریافت ویزا، می بایست زمانی را برای انجام تاییدیه های امنیتی امریکا یا همان فرآیند Clearance در انتظار صدور ویزای خود باشند. پس از طی شدن مراحل لازم، سفارت از متقاضی جهت دریافت ویزا دعوت می نماید. خوشبختانه سفارتخانه امریکا در بعضی از کشورها از جمله سفارت امریکا در امارات(دوبی)، یا ترکیه این امکان را به وجود آورده است که متقاضی با دادن وکالت نامه به شخص ثالث و تحویل تمامی مدارک مورد نیاز مثل مدرک DS-160 ، برگ زرد، کپی از صفحه اول و دوم پاسپورت و رسید کوریر دریافت پاسپورت را به فرد دیگری واگذار نماید. در این راستا، تهران پیک آپ، به عنوان نماینده امین شما برای پیک آپ ویزای آمریکا از،ترکیه، ارمنستان و امارات (دبی) آماده خدمت رسانی می باشد. شما می توانید جهت اطلاع از فرآیند ارائه این خدمات، روی منوی ثبت سفارش پیک آپ در بالای صفحه کلیک نمایید.

پیکاپ ویزای آمریکا در ترکیه

برای پیکاپ ویزای آمریکا در ترکیه، ما پاسپورت شما را روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه هر هفته به آنکارا ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا ، پاسپورت مهر خورده را در همین روزهای فرد بازمیگردانیم تا به شما تحویل دهیم. اگرچه برای این کار نمیتوان زمان دقیقی تعیین نمود، ولی به طور معمول، کارهای اداری مربوط به ارسال و دریافت، 10 روز تا دو هفته طول خواهد کشید.
لازم به ذکر است پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه نیاز به وکالت نامه رسمی دارد که برای اطلاع از جزئیات مورد نظر می توانید ایمیل درخواست خود را به tehranpickup@gmail.com ارسال نمایید.

مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز
- اصل پاسپورت امضا شده متقاضی
- اصل شناسنامه
- رسید کوریر (Courier Receipt) و یا اطلاعات ورود اکانت وقت سفارت
- اصل برگه زرد یا صورتی که پس از انجام مصاحبه از افسر سفارت دریافت کرده اید.
- فرم وکالت نامه پیک آپ ویزا
- تصویر گذرنامه

کپی شناسنامه و کارت ملی
تعرفه ها
پیکاپ از آنکارا : 1.300 هزار تومان-(معادل 100 دلار)
پیکاپ از استانبول : 1600 هزار تومان

پیکاپ ویزای آمریکا در امارات (دوبی)

برای پیکاپ ویزای آمریکا در امارات، ما هر روزه پاسپورت های شما را ارسال می کنیم. پاسپورت شما 2 الی 3 روز بعد، به سفارت تحویل داده خواهد شد و پس از طی شدن امور اداری توسط سفارت آمریکا ( که این بازه تقریبا یک هفته می باشد ) ، پاسپورتتان، مُهر خورده و تحویل امپست امارات (ابوظبی، العین، شارجه و یا دبی) می گردد . تمامی مراحل پیکاپ پاسپورت آمریکا از دوبی برای شما، بر روی ایمیلی که وقت سفارت خود را با آن دریافت کرده اید، ارسال میگردد. این اطلاعات، مربوط به زمان ورود و خروج پاسپورت به امپست امارات و متعاقبا سفارت آمریکا و پس از آن برگشت و دریافت پاسپورت توسط ما خواهد بود .همچنین برای آگاهی از صدور ویزای خود، می توانید به سایت واشنگتن مراجعه نمایید . برگشت پاسپورت از دبی، هر روزه بوده و هر زمانی که پاسپورت تحویل امپست دوبی گردد، با یک روز تاخیر، بسته ، دریافت و به تهران ارسال میگردد . تحویل در دفتر تهران معمولا 1 روز کاری بعد می باشد. لطفا به محض دریافت ایمیل سفارت، مبنی بر تحویل بسته از سفارت به امپست، آن را برای ما فروارد نمایید، تا در سریعترین زمان، اقدام به دریافت بسته شما از امپست دوبی نماییم. پروسه ارسال و دریافت پاسپورت برای پیکاپ ویزای آمریکا از دوبی، تقریبا 8 تا 12 روز میباشد. گاهاً زمان پیکاپ ویزای آمریکا از دبی ، کمتر یا بیشتر خواهد شد که این موضوع مربوط به سفارت و تعطیلی های امارات میباشد .
مدارک مورد نیاز
- اصل پاسپورت امضا شده متقاضی
- رسید کوریر (Courier Receipt) و یا اطلاعات ورود اکانت وقت سفارت
- اصل برگه زرد یا صورتی که پس از انجام مصاحبه از افسر سفارت دریافت کرده اید.
- فرم وکالت نامه پیک آپ ویزا
- تصویر گذرنامه
تعرفه ها
پیکاپ از امپست دبی : 350 هزار تومان
پیکاپ از امپست ابوظبی: 2میلیون 500هزار تومان
پیکاپ از امپست شارجه :1میلیون 450هزار تومان
پیکاپ از امپست العین : 2میلیون 500هزار تومان

پیکاپ ویزای آمریکا در ارمنستان

پیکاپ ویزای آمریکا در ارمنستان یک روز در هر هفته انجام شده و پاسپورت های شما یک روز در هفته ارسال و یک روز هم برگشت خواهند شد. پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا در ایروان، پاسپورت مُهر خورده، و در روز مشخص به ایران برمیگردد. در صورتی که ویزای شما تا بعد از ظهر روز قبل از پرواز در یومکس (دی اچ ال) ارمنستان آماده تحویل باشد، بسته شما دریافت و با پرواز به تهران ارسال می شود. در غیر این صورت، با پروزا هفته بعد در همان روز به ایران ارسال می شود، یعنی در یک پروسه یک الی دو هفته ای در دفتر تهران آماده تحویل خواهد بود. صدور ویزای آمریکا در ارمنستان در سفارت آمریکا به طور معمول 3-5 روز کاری زمان می برد تا به درخواست شما جواب داده شود و ویزا داخل پاسپورت شما الصاق گردد ؛ اگرچه گاهی اوقات این پروسه زمان بیشتری می برد. در هر صورت زمانی که پاسپورت نزد سفارت می ماند خارج از تعهد ماست و در موارد خاص پاسپورت تا دو هفته هم در سفارت مانده است. بعد از صدور ویزا، وضعیت شما در سایت واشنگتن از حالت administrative processing به Issue تغییر حالت خواهد یافت و معمولا روز کاری بعد از آن پاسپورت به یومکس ارمنستان خواهد رسید. برای پیکاپ پاسپورت آمریکا از ارمنستان (ایروان) ضمن هماهنگی قبلی تلفنی در مورد روز پرواز، پاسپورت خود را تا ساعت 12 ظهر روز قبل از آن به دفتر مرکزی ما تحویل دهید.
مدارک مورد نیاز
-اصل پاسپورت امضا شده متقاضی
- رسید کوریر (Courier Receipt) و یا اطلاعات ورود اکانت وقت سفارت
- تصویر گذرنامه
تعرفه ها
هزینه پیکاپ ارمنستان 350 هزار تومان می باشد .